PROGRAM

MONDAY 4 NOVEMBER

COURT 1 COURT 2 COURT 3 COURT 4 COURT 5 COURT 6 COURT 7 COURT 8
Starting at: 09:30 am Starting at: 09:30 am Starting at: 09:30 am Starting at: 09:30 am Starting at: 09:30 am Starting at: 09:30 am Starting at: 09:30 am Starting at: 09:30 am
BODE, Florian
WUNNER, Matthias
vs
COTTO, Nicolò
CASSETTA, Marco
DRAUGELIS, Algirdas
TVERIJONAS, Aleksas
vs
SOLTNER, Cyril
PERCHERAL, Yann
DE BELLIS, Jacopo
D'ATTILIO, Diego
vs
NOLLET, Ief
DESCHAMPS, Thomas
BENJAMIN, Tison
ADRIEN, Maigret
vs
OKRUTNY, Damian
KLOS, Pascal
KAMP, Brando
BERGER, Tymo
vs
ANTICOLI, Fabrizio
SAMBRINI, Simone
GLEB, Shirshov
LEV, Chirkov
vs
SERAFINO, Federico
CACIAGLI, Simone
BERARDI, Edoardo
RONDI YES, Riccardo
vs
MEDINA-MURPHY, Christian
JONES, Sam
BOGAART, Marcel
NOLTEN, Menno
vs
JEREMY, Scatena
ROBIN, Haziza
Followed by Followed by Followed by Followed by Followed by Followed by Followed by Followed by
BOELE, Sven
Koper, Charlie
vs
BURZI, Enrico
CREMONA, Simone
GUILLES, David
GRANDMONT, Aureli
vs
NICOLETTI, Edoardo
NICOLETTI, Jacopo
JÉRÉMY, Ritz
LEYGUE, Thomas
vs
WYATT, Ryan
FARQUHARSON, Sandy
ANTROPIKAS, Lurynas
SADOVSKIS, Robertas
vs
BROOKS, Richard
HARRIS, LOUIE
MOCKUS, Pijus
MIKELEVICIUS, Titas
vs
MENGONI, Fabio
LUONGO, Gianluca
GOERKE, Christoph
HEININGER, Nils
vs
CRUSO, Lucio Gabriele
SERAFINO, Maurizio
HERRERO G, Luis
HERREROS G, Fernando
vs
PERACHO, Alfonso
WHITE, Oliver
JARNO, Giradi
BERTUCCINI, Davide
vs
MACINSKAS, Skirmantas
PAKULA, Luidzi
Not before 11:30 am Not before 11:30 am Not before 11:30 am Not before 11:30 am Not before 11:30 am Not before 11:30 am Not before 11:30 am Not before 11:30 am
ROSSI, Lorenzo
RESTIVO, Juan Manuel
vs
SCHNEIDER, Andreas
OLE MÜLLER, Hans
CAPITANI, Marcelo
CATTANEO, Daniele
vs
VERSIER, Vincent
CONTENT, Anthony
JEUNIAUX, Laurent
PETITJEAN, Maxime
vs
TICCA, Ticcolato
DI BELLA, Alessandro
BILOTTI, Ferdinando
SCAFATI, Alessandro
vs
VLADIMIR, Nifontov
VLADIMIR, Stepanov
VERDE, David
LUCHETTI, Alessio
vs
SLOWINSKI, Mateusz
KAPUSCINSKI, Mikolaj
BRUNO, Michele
FANTI, Emanuele
vs
COFFEY, Barrey
CRANNY, Peter
BERARDI, Gianluca,
VAMPA, Edoardo
vs
SCHWORER, Oliver
JAGER, Tim
ROCAFORT, Manuel
ROSE BARRIGA, Alexis
vs
BERNATCKII, Anton
MIKHAIL, Veller
Followed by Followed by Followed by Followed by
TOFANI, Emiliano
MAGINI, Davide
vs
BASTIEN, Blanque
YOHAN, Bereron
TINTI, Alessandro
GALLO, Luca
vs
LOOTSMA, Werner
TER HAAR, Mathijs
CASAVECCHIA, Giulio
FINCK,
vs
GALLI, Dante
SIMONE, Luca
OBINO, Giovanni
FORMILLI FENDI,
vs
MIRONSKI, Mateusz
SALA, Roger
Starting at: 09:30 am
BODE, Florian

WUNNER, Matthias

vs

COTTO, Nicolò

CASSETTA, Marco
Followed by
BOELE, Sven

Koper, Charlie

vs

BURZI, Enrico

CREMONA, Simone
Not before 11:30 am
ROSSI, Lorenzo

RESTIVO, Juan Manuel

vs

SCHNEIDER, Andreas

OLE MÜLLER, Hans
Followed by
TOFANI, Emiliano

MAGINI, Davide

vs

BASTIEN, Blanque

YOHAN, Bereron
Starting at: 09:30 am
DRAUGELIS, Algirdas

TVERIJONAS, Aleksas

vs

SOLTNER, Cyril

PERCHERAL, Yann
Followed by
GUILLES, David

GRANDMONT, Aureli

vs

NICOLETTI, Edoardo

NICOLETTI, Jacopo
Not before 11:30 am
CAPITANI, Marcelo

CATTANEO, Daniele

vs

VERSIER, Vincent

CONTENT, Anthony
Followed by
TINTI, Alessandro

GALLO, Luca

vs

LOOTSMA, Werner

TER HAAR, Mathijs
Starting at: 09:30 am
DE BELLIS, Jacopo

D’ATTILIO, Diego

vs

NOLLET, Ief

DESCHAMPS, Thomas
Followed by
JÉRÉMY, Ritz

LEYGUE, Thomas

vs

WYATT, Ryan

FARQUHARSON, Sandy
Not before 11:30 am
JEUNIAUX, Laurent

PETITJEAN, Maxime

vs

TICCA, Ticcolato

DI BELLA, Alessandro
Followed by
CASAVECCHIA, Giulio

FINCK,

vs

GALLI, Dante

SIMONE, Luca
Starting at: 09:30 am
BENJAMIN, Tison

ADRIEN, Maigret

vs

OKRUTNY, Damian

KLOS, Pascal
Followed by
ANTROPIKAS, Lurynas

SADOVSKIS, Robertas

vs

BROOKS, Richard

HARRIS, Louie
Not before 11:30 am
BILOTTI, Ferdinando

SCAFATI, Alessandro

vs

VLADIMIR, Nifontov

VLADIMIR, Stepanov
Followed by
OBINO, Giovanni

FORMILLI FENDI,

vs

MIRONSKI, Mateusz

SALA, Roger
Starting at: 09:30 am
KAMP, Brando

BERGER, Tymo

vs

ANTICOLI, Fabrizio

SAMBRINI, Simone
Followed by
MOCKUS, Pijus

MIKELEVICIUS, Titas

vs

MENGONI, Fabio

LUONGO, Gianluca
Not before 11:30 am
VERDE, David

LUCHETTI, Alessio

vs

SLOWINSKI, Mateusz

KAPUSCINSKI, Mikolaj
Starting at: 09:30 am
GLEB, Shirshov

LEV, Chirkov

vs

SERAFINO, Federico

CACIAGLI, Simone
Followed by
GOERKE, Christoph

HEININGER, Nils

vs

CRUSO, Lucio Gabriele

SERAFINO, Maurizio
Not before 11:30 am
BRUNO, Michele

FANTI, Emanuele

vs

COFFEY, Barrey

CRANNY, Peter
Starting at: 09:30 am
BERARDI, Edoardo

RONDI YES, Riccardo

vs

MEDINA-MURPHY, Christian

JONES, Sam
Followed by
HERRERO G, Luis

HERREROS G, Fernando

vs

PERACHO, Alfonso

WHITE, Oliver
Not before 11:30 am
BERARDI, Gianluca

VAMPA, Edoardo

vs

SCHWORER, Oliver

JAGER, Tim
Starting at: 09:30 am
BOGAART, Marcel

NOLTEN, Menno

vs

JEREMY, Scatena

ROBIN, Haziza
Followed by
JARNO, Giradi

BERTUCCINI, Davide

vs

MACINSKAS, Skirmantas

PAKULA, Luidzi
Not before 11:30 am
ROCAFORT, Manuel

ROSE BARRIGA, Alexis

vs

BERNATCKII, Anton

MIKHAIL, Veller

THURSDAY 7 NOVEMBER

Daily session

  • ROUND – MEN’S TEAM
  • OPEN SEMIFINAL – MEN & WOMEN

Afternoon session

  • ROUND – WOMEN’S TEAM
  • OPEN SEMIFINAL – MEN & WOMEN

FRIDAY 8 NOVEMBER

Daily session

  • SEMIFINAL – MEN’S TEAM
  • OPEN FINAL – WOMEN
  • PADEL STAR SHOW

Afternoon session

  • SEMIFINAL – WOMEN’S TEAM
  • OPEN FINAL – MEN
  • PADEL STAR SHOW

SATURDAY 9 NOVEMBER

Daily session

  • FINAL – WOMEN’S TEAM

Afternoon session

  • PADEL STAR SHOW
  • FINAL – MEN’S TEAM

.